Karol Świderski źle się poczuł w przerwie meczu. Został odwieziony do szpitala

17 listopada 2023, 22:19 • 1 min czytania 7 komentarzy

Karol Świderski źle się poczuł w przerwie meczu z Czechami. Napastnik reprezentacji Polski został przewieziony do szpitala – informuje TVP Sport.

Karol Świderski wyszedł od pierwszej minuty w spotkaniu z Czechami. Tworzył duet napastników wraz z Robertem Lewandowskim. W pierwszej połowie wyglądał nieźle, to on był adresatem podania Nicoli Zalewskiego przy akcji bramkowej. Gola na 1:0 ostatecznie zdobył Jakub Piotrowski.

Na drugą połowę Świderski już jednak nie wyszedł. Okazuje się, że ta zmiana nie była spowodowana taktyką, a jakimiś dolegliwościami. Portal TVP Sport poinformował, że Karol Świderski źle się poczuł w przerwie meczu i musiał pojechać do szpitala. Póki co nie wiemy, co dokładnie dolega napastnikowi Charlotte FC.

Świderskiego zmienił napastnik tureckiego Antalyasporu Adam Buksa.