Trener Kozłowskiego złożył rezygnację po kolejnej porażce

redakcja

Autor:redakcja

12 listopada 2023, 12:22 • 1 min czytania

Reklama
Trener Kozłowskiego złożył rezygnację po kolejnej porażce

Phillip Cocu złożył rezygnację z funkcji trenera Vitesse Arnhem po porażce z Heerenveen. To efekt słabej dyspozycji zespołu Kacpra Kozłowskiego.

Reklama

Czułem, że zespół potrzebuje zmian i dlatego zdecydowałem się wycofać. W końcu interesy zespołu zawsze są ważniejsze od potrzeb jednostki. Zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby odwrócić losy meczu, ale to okazało się niewystarczające – powiedział Phillip Cocu cytowany na oficjalnej stronie klubu.

W ostatnim spotkaniu Eredivisie Vitesse Anrhem przegrało 1:3 z Heerenveen. To już ósma porażka zespołu Kacpra Kozłowskiego w tym sezonie. Ekipa Polaka zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Cocu pracował w Vitesse od września 2022 roku. Średnio zdobywał jeden punkt na spotkanie, co jest wynikiem zdecydowanie poniżej oczekiwań.

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank