Królowie przegrywu znowu błysnęli – United przegrywa z Kopenhagą!

08 listopada 2023, 23:37 • 2 min czytania 21 komentarzy

Kibice Manchesteru United czasem proszą o jeden normalny mecz swojej drużyny, ale znów się go nie doczekali. Co gorsza – znowu w cymbał.

Zaczęło się dobrze, aż za dobrze jak na United, bo od prowadzenia 2:0. Najwierniejsi fani Czerwonych Diabłów mogli przeczuwać, że idzie coś za łatwo i faktycznie – jeszcze w pierwszej połowie wszystko się posypało.

Po pierwsze z boiska wyleciał Rashford. Po drugie – Duńczycy zaczęli odrabiać straty.

W 45. minucie nadzieje gospodarzom przywrócił Mohamed Elyounoussi, trafiając do siatki z bliskiej odległości. W doliczonym czasie sędzia gwizdnął karny dla Kopenhagi po tym, jak ręką zagrał Harry Maguire. Goncalves wykorzystał jedenastkę i doprowadził do remisu.

Zapowiadało się, że Kopenhaga jest już na autostradzie po komplet punktów, ale nie – Czerwone Diabły najpierw musiały dać swoim kibicom jakąś nadzieje, czyli znów wyjść na prowadzenie, by następnie od 83. do 87. minuty roztrwonić cały zapas, no – zapasik, i przegrać mecz.

Bach, Lerager na 3:3, bach, Bardaghji na 4:3.

Nie jest to najłatwiejszy czas dla United (choć kiedy on jest). 0:3 od City, 0:3 od Newcastle, teraz cztery sztuki przyjęte w Danii. Które mogą być bardzo bolesne, bo Czerwone Diabły są ostatnie w tabeli. Zwycięska Kopenhaga zaś druga.