Frankowski: – Pierwsza połowa była przespana i nieakceptowalna

15 października 2023, 23:50 • 2 min czytania 3 komentarze

Przemysław Frankowski w rozmowie z „TVP Sport” po zremisowanym meczu 1:1 z Mołdawią podkreślał, że przespali pierwszą połowę, co jest nie do zaakceptowania. Piłkarz Lens nie widział za wiele pozytywów w tym spotkaniu w przeciwieństwie do innych reprezentantów i selekcjonera.

Pierwsza połowa była przespana i nieakceptowalna. Mieliśmy sytuacje, ale brakowało spokoju w wykończeniu i kreowaniu. Myślałem, że po tej strzelonej bramce, uda nam się postawić „kropkę nad i” i wygrać. Graliśmy u siebie, chcieliśmy dominować, grać wysokim pressingiem. Pierwsza polowa nam nie wyszła, zagraliśmy bardzo słabo. W drugiej połowie wyglądało to lepiej, ale i tak nie wystarczyło na zwycięstwo. Tabela pokazuje miejsce, w którym jesteśmy, znowu skomplikowaliśmy sobie sprawę, ale taka jest piłka – mówił Przemysław Frankowski.

W tym momencie Polacy zajmują trzecie miejsce w grupie z dorobkiem 10 punktów i tracą jedno oczko do drugich Czechów. W ostatniej kolejce będziemy mierzyć się z naszymi południowymi sąsiadami, ale nawet zwycięstwo nie zapewni nam bezpośredniego awansu na mistrzostwa Europy, gdyż Czesi rozegrali od nas o jeden mecz mniej. Czeka ich jeszcze domowe spotkanie z Mołdawią.