Kolejny gol Benedyczaka, Polak najskuteczniejszy w Serie B

07 października 2023, 19:05 • 1 min czytania 9 komentarzy

Adrian Benedyczak nie traci skuteczności. Polak zdobył bramkę w przegranym przez Parmę spotkaniu z Venezią 2:3 i z sześcioma trafieniami wspólnie z Daniele Casiraghim z Suedtirolu są najlepszymi strzelcami drugiej ligi włoskiej.

Tym razem wychowanek Gryfa Kamień Pomorski wykorzystał jedenastkę w 54. minucie potyczki, a został zmieniony w 70. minucie przez Antonio Colaka.

Po dziewięciu kolejkach Parma to lider Serie B, ale swojego meczu nie rozegrał jeszcze drugi zespół w tabeli – Palermo.

W sumie w dziesięciu występach w trwających rozgrywkach (liga plus puchar kraju) Benedyczak strzelił siedem goli i przeciętnie trafia co 87 minut.