Ostatni transfer Lechii Gdańsk. To 21-letni Australijczyk

redakcja

Autor:redakcja

05 września 2023, 20:38 • 1 min czytania

Reklama
Ostatni transfer Lechii Gdańsk. To 21-letni Australijczyk

Lechia Gdańsk ogłosiła dokonanie ostatniego transferu. Nowym zawodnikiem biało-zielonych został Louis D’Arrigo, który występował dotychczas w Adelaide United.

Reklama

Louis to bardzo dynamiczna ósemka, waleczny i defensywny pomocnik. Jego mentalność i boiskowa inteligencja pomogą naszemu trenerowi poprowadzić Lechię do sukcesów. Nasz środek pola wygląda teraz bardzo dobrze i mam nadzieję, że już niebawem kibice biało-zielonych będą mogli się cieszyć z naszej gry w tym sezonie oraz nadchodzącymi zwycięstwami – powiedział Paolo Urfer, właściciel Lechii Gdańsk.

Louis D’Arrigo przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Australii do lat 23, z którą wystąpi w eliminacjach do przyszłorocznych igrzysk olimpijskich. Na co dzień grał natomiast w Adelaide United. W poprzednim sezonie wystąpił w 30 spotkaniach, strzelając trzy gole i notując tyle samo asyst. Jego drużyna odpadła z rozgrywek A-League Finals na półfinale.

D’Arrigo dołączy do zespołu Lechii 14 września. Pomocnik posiada maltańskie korzenie. To dwunasty i ostatni transfer biało-zielonych w letnim oknie.

WIĘCEJ O I LIDZE:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

AbsurDB
3
Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank