Asysta Kozłowskiego w hicie. Nie może być jednak zadowolony [WIDEO]

19 sierpnia 2023, 21:19 • 1 min czytania 4 komentarze

Kacper Kozłowski zaliczył asystę w meczu z PSV Eindhoven. Polski pomocnik nie może być jednak w pełni zadowolony bowiem jego zespół – Vitesse Arnhem przegrał 1:3, a 19-latkowi nie udało się zdobyć bramki, choć był niej bardzo blisko.

Kacper Kozłowski po rocznym wypożyczeniu ponownie trafił do Vitesse Arnhem. Od razu wskoczył do pierwszego składu Geel en Zwart, co potwierdził, wychodząc w wyjściowej jedenastce na mecz z Volendam. Dużo lepiej zaprezentował się w drugiej kolejce Eredivisie, asystując przy trafieniu Marco van Ginkela. To po tym golu Vitesse prowadziło w hitowym starciu z PSV.

Kolejne minuty potwierdzały przewagę Vitesse, a Kozłowski miał dwie okazje na zdobycie bramki. Został jednak skutecznie zablokowany przez Andre Ramalho. Po przerwie ekipa z Eindhoven zaczęła przejmować inicjatywę. Finalnie PSV wygrało 3:1, ale polski pomocnik był jednym z najlepszych zawodników w spotkaniu, w którym wystąpił m.in. były napastnik Stali Mielec – Said Hamulić.