Media: Obrońca Barcelony negocjuje z Al-Nassr

redakcja

Autor:redakcja

15 sierpnia 2023, 12:05 • 1 min czytania

Reklama
Media: Obrońca Barcelony negocjuje z Al-Nassr

FC Barcelona postanowiła znacznie uszczuplić swoją kadrę. Tuż po odejściu Ousmane’a Dembele, z „Blaugrany” odejść ma kolejny Francuz – Clement Lenglet.

Reklama

28-letni defensor spędził ostatni w Tottenhamie, przebywając na rocznym wypożyczeniu. Po powrocie do Katalonii, jego pozycja w zespole nie uległa jednak zmianie. Xavi wciąż nie widzi Francuza w swoich planach, dzięki czemu Lenglet otrzymał wolną rękę w kwestii wyboru nowej drużyny. Po wychowanka Nancy zgłosił się już nawet czołowy klub z Arabii Saudyjskiej, Al-Nassr. Jak sugeruje dziennik „Sport”, negocjacje między stronami wciąż trwają.

Jak do tej pory, doświadczony obrońca rozegrał w barwach Barcelony 160 spotkań. W barwach „Dumy Katalonii” zdobył także mistrzostwo, puchar i superpuchar kraju. Jego obecna wartość rynkowa wynosi około 10 milionów euro.

[avatar size=”original” align=”center” link=”

Reklama

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank