Messi z kolejnym golem. Inter Miami rozbiło drużynę z Polakami w składzie [WIDEO]

12 sierpnia 2023, 09:58 • 2 min czytania 9 komentarzy

W nocy polskiego czasu Leo Messi strzelił swojego ósmego gola w barwach Interu Miami. Argentyńczyk, żeby tego dokonać, potrzebował zaledwie pięciu spotkań, a jego drużyna wygrywa z każdym po kolei. Tym razem Messi i spółka rozbili 4:0 Charlotte FC w ćwierćfinale Leagues Cup.

W Charlotte FC występuje trzech Polaków – Karol Świderski, Kamil Jóźwiak i Jan Sobociński. Ten pierwszy rozegrał z Interem pełne 90 minut, „Józiu” był na boisku tylko w pierwszej połowie, a były zawodnik ŁKS-u oglądał Messiego tylko z perspektywy ławki rezerwowych. Na gola Argentyńczyka trzeba było trochę poczekać. Na listę strzelców wpisał się dopiero w 86. minucie, ustalając końcowy wynik spotkania.

Wcześniej kapitalnym przerzutem i w efekcie asystą drugiego stopnia popisał się Sergio Busquets.

Inter Miami dzięki temu zwycięstwu awansował do półfinału Leagues Cup. Tam zmierzy się z Philadelphią Union.

Inter Miami – Charlotte FC 4:0 (2:0)