Ross Barkley wraca do Premier League. Podpisał kontrakt z beniaminkiem

redakcja

Autor:redakcja

09 sierpnia 2023, 17:05 • 1 min czytania

Reklama
Ross Barkley wraca do Premier League. Podpisał kontrakt z beniaminkiem

Ross Barkley wraca do Premier League. Podpisał kontrakt z beniaminkiem.

Reklama

Anglik kilka ładnych lat temu zapowiadał się na kapitalnego gracza, ale z biegiem czasu jego kariera zaczęła wyhamowywać. Mimo to uzbierał sporo występów w narodowych barwach. Dla pierwszej reprezentacji Anglii rozegrał 33 spotkania.

W ostatnim sezonie był piłkarzem OGC Nice. Ross Barkley był tam głównie zmiennikiem i grał na dobrą sprawę na każdej pozycji w linii pomocy. Uzbierał dla francuskiego klubu łącznie 28 meczów, zdobył cztery gole i zaliczył trzy asysty. Teraz po raz kolejny zmienia klubu i wraca do Anglii.

Ross Barkley – wielki talent, któremu brakowało mózgu

Ross Barkley podpisał umowę z Luton Town. Oto co powiedział 30-latek na łamach klubowych mediów:

Reklama

– Wciąż jestem stosunkowo młody i przez ostatnie kilka lat nie grałem tyle, ile bym chciał. Mam jeszcze dużo energii, dbałem o siebie, więc wspaniale jest być znów w Premier League, ponieważ mam wiele do pokazania. Jestem gotowy i czuję się zmotywowany.

 

Reklama

WIĘCEJ O PREMIER LEAGUE:

Fot. Newspix.pl

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank