Do startu ligi hiszpańskiej jeszcze trochę czasu, ale już dziś będziemy mieli przedsmak zmagań najlepszych zespołów LaLigi. Co prawda to tylko mecz towarzyski, ale jednak rywalizacja „Królewskich” z „Dumą Katalonii” zawsze budzi zainteresowanie. A przy okazji tego spotkania można się jeszcze pokusić o skorzystanie z promocji powitalnej naszych kumpli z Fuksiarza: „100% bez ryzyka do 300 zł – fuks300”.

Oferta powitalna „100% bez ryzyka do 300 zł – fuks300” i El Clasico? Dobre połączenie

Znajdą się fani przedsezonowych sparingów, ale i ludzie, którym są one całkowicie obojętne. Natomiast „Klasyk” – nawet grany podczas tournée po Stanach Zjednoczonych — zawsze budzi ciekawość. Wiadomo – gdybyśmy musieli zastosować skalę zainteresowania, która rozpoczyna się przy meczu KS-u Łomianki z Ząbkovią, a kończy finałem Ligi Mistrzów, to taki letni meczyk odwiecznych rywali nie znajdowałby się w skrajnej pozycji, ale mimo wszystko bliżej tego drugiego wydarzenia.

Co by nie mówić: piłkarzom Realu i Barcy po prostu nie wypada potraktować bezpośredniego starcia z wielkim rywalem po macoszemu. Ba, to byłby dla nich strzał w kolano. Jasne, może pojawić się lekkie rozprężenie, więcej luzu i nadmierne szastanie ryzykiem, ale nigdy nie ma zlewki i choćby dlatego warto włączyć sobie taki mecz. A ten jest dobrą okazją dla nowych piłkarzy, żeby mocniej zaakcentować swoją obecność.

PROMOCJA W FUKSIARZU – ZWROT 100% DO 300 ZŁOTYCH

W przypadku Realu mowa zwłaszcza o ofensywnych graczach. Szeregi „Królewskich” zasilili Jude Bellingham, Arda Gueler, Fran Garcia, Brahim Diaz (powrót z wypożyczenia) i Joselu. Szczególnie temu ostatniemu powinno zależeć na zrobieniu show. Wrócił do Realu po wielu latach przerwy i do pewnego stopnia musi wchodzić w buty Karima Benzemy, choć to zupełnie inny typ gracza. Po zmianie barw już trafił w meczu z Manchesterem United – efektowna przewrotka-  i na bank ma apetyt na więcej.

Kurs na jego gola w meczu z FC Barceloną wynosi – 2,32.

A to oznacza, że tylko bramka Roberta Lewandowskiego jest niżej wyceniana przez Fuksiarza w tym starciu – 2,17.

A skoro już wspominamy o Polaku, to warto podkreślić, że Joan Laporta wraz ze swoją świtą sprowadzili kilku zawodników, którzy mają te piłki Lewandowskiemu dostarczać. Uwagę przykuwa zwłaszcza Ilkay Guendogan, który w ostatnich latach pomógł Manchesterowi City w zdominowaniu Premier League, a ostatnio sięgnął po upragnioną Ligę Mistrzów wraz z Obywatelami. Co do jakości Niemca nie trzeba nikogo przekonywać. Spryt, elegancja, precyzja – to słowa, które definiują jego poczynania boiskowe. To właśnie on może okazać się kluczowy w letnim meczu z Realem. A jako że FC Barcelona ostatnio przegrała z Arsenalem, to tym bardziej będzie jej zależało na wyrwaniu zwycięstwa z „Królewskimi”.

Kurs na wygraną FC Barcelony u Fuksiarza wynosi – 3,05

Remis – 3,80

Zwycięstwo Realu – 2,08

W meczu mogą się pokazać nowi piłkarze, a nowi gracze u Fuksiarza mogą skorzystać z interesującej promocji „100% bez ryzyka do 300 zł – fuks300”. Dzięki niej możesz postawić swój pierwszy zakład (zakład bonusowy) bez ryzyka. Na nim muszą znaleźć się minimum dwa zdarzenia o łącznym kursie minimum 3,00. Minimalna stawka przy tej promce to 50 zł. W przypadku przegranej Fuksiarz przyzna ci freebeta, którego wartość może osiągnąć maksymalnie 300 zł. Zatem powodzenia!

Pamiętajcie, że kursy mogą się zmieniać i podajemy wam tutaj stan na piątek o godzinie 11:00.

Szczegóły dotyczące promocji znajdziecie tutaj.

Warunki promocji „100% bez ryzyka do 300 zł – fuks300”?

1. Promocja przeznaczona jest TYLKO dla nowych Graczy, którzy w czasie trwania Promocji założyli konto na stronie internetowej https://fuksiarz.pl, używając linków powiązanych z Promocją z zaszytym kodem „fuks300”. Gracz bierze udział w promocji po pozytywnej weryfikacji danych podanych podczas rejestracji i spełnieniu warunków oferty wyszczególnionych poniżej. Promocja nie obowiązuje w przypadku rejestracji konta w aplikacji mobilnej Fuksiarz w wersji BETA.

2. W ramach Promocji Organizator przyznaje Graczowi darmowy zakład w wysokości 100% wpłaconej stawki (“Freebet”), w przypadku zawarcia pierwszego, po zarejestrowaniu, zakładu (“Zakład bonusowy”), jeśli okaże się przegrany. Maksymalna wartość Freebet wynosi 300 zł.

3. Minimalna stawka dla Zakładu bonusowego wynosi 50 zł.

4. Zakład bonusowy musi zostać zawarty w czasie trwania promocji.

5. Promocja nie obejmuje Zakładów z opcją Cash out ani Zakładów systemowych.

6. Aby wziąć udział w Promocji należy zawrzeć zakład (“Zakład bonusowy”) obejmujący minimum dwa Zdarzenia. Kurs całkowity Zakładu bonusowego musi wynosić minimum 3.00. Zakład bonusowy uznaje się za przegrany, w przypadku gdy choć jedno ze Zdarzeń będzie przegrane.

Warunki Freebetu?

1. Freebet jest ważny przez 72 godziny od momentu jego przyznania.

2. Aby skorzystać z Freebet, należy po utworzeniu propozycji zakładu zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą „Freebet”, co jest równoznaczne z chęcią skorzystania przez Gracza z Promocji Freebet na warunkach określonych w Regulaminie.

3. Gracz może wykorzystać otrzymany Freebet na kupon wielokrotny z kursem minimalnym na poziomie 1.4 na każde ze zdarzeń.

4. Freebet jest dostępny na zakłady przedmeczowe oraz zakłady live/na żywo.

5. Freebet nie może zostać wykorzystany na spotkania z oferty Sportów Wirtualnych, zakładów specjalnych, zakładów na gry karciane oraz 'Cashback bez limitu’ i 'Mega kursy boost’.

6. Wygrana z zakładu zawartego za „Freebet” doliczana jest do salda głównego jako zysk z zawartego zakładu (wygrana minus stawka).

7. W przypadku gdy zakład zawarty za „Freebet” zostanie rozliczony jako zwrot stawki wówczas stawka z tego zakładu nie podlega zwrotowi.

8. W przypadku gdy zakład zawarty za „Freebet” zawiera wiele zdarzeń, wówczas zdarzenie objęte zwrotem przyjmuje kurs 1,00 i rozliczone jest zgodnie z Regulaminem zakładów tj. ewentualna wygrana pomniejszona zostaje o kurs tego zdarzenia.

Fot. Newspix.pl

 

Najnowsze

Suche Info

Wawrzyniak: – Myślę, że to czas na Kamila Grabarę

redakcja
9
Ekstraklasa

Zagłębie za wiele nie pokazało, ale na Górnika to wystarczyło

redakcja
12
Suche Info

Al-Ittihad odmówiło gry z irańskim zespołem w Azjatyckiej Lidze Mistrzów

redakcja
19
Suche Info

Paweł Dawidowicz opuścił boisko z kontuzją

redakcja
8
Ekstraklasa

Weszłopolscy live od 21:00. Gościem Adrian Siemieniec

redakcja
Suche Info

Bułeca zabawił się z zawodnikami Górnika i strzelił pięknego gola [WIDEO]

redakcja

Fuksiarz

Fuksiarz

Masa emocji i starcia na dwóch krańcach tabeli – zapowiadamy i typujemy 8. kolejkę La Liga z Fuksiarz.pl

redakcja
Bukmacherka

Czy Lewandowski podtrzyma dobrą passę? Zapowiadamy i typujemy 7. kolejkę LaLiga z Fuksiarz.pl

fuksiarz.pl
Fuksiarz

Czy Real potwierdzi dominację w Madrycie? Zapowiadamy i typujemy 6. kolejkę LaLiga z Fuksiarz.pl

fuksiarz.pl
Fuksiarz

Lewy z golem w trzecim meczu z rzędu? Zapowiadamy i typujemy 5. kolejkę LaLiga z Fuksiarz.pl

fuksiarz.pl
1
Fuksiarz

Czy Radek Majewski wtopi kolejne kupony? Oglądaj 4-3-3 i zgarnij koszulkę Realu od 15:45 na Weszło TV!

redakcja
Fuksiarz

Jakich rozstrzygnięć spodziewać się w weekend? Zapowiadamy i typujemy 4. kolejkę LaLiga z Fuksiarz.pl

fuksiarz.pl
1