Wyleciał z boiska za ugryzienie rywala [WIDEO]

13 lipca 2023, 09:10 • 1 min czytania 14 komentarzy

W meczu eliminacji Ligi Mistrzów doszło do kuriozalnej sceny. Zawodnik Slovana Bratysława Juraj Kucka ugryzł Nego Ekofo ze Swift Hesperange, za co wyleciał z boiska. Kongijczyk miał na skórze ślad po ugryzieniu, a o wszystkim przesądziła interwencja systemu VAR.

Do tej niecodziennej sytuacji doszło w doliczonym czasie pierwszej połowy. Juraj Kucka i Nego Ekofo zderzyli się ze sobą na środku boiska. Kongijczyk upadł na Słowaka, a ten, niewiele myśląc, ugryzł rywala. Na skórze zawodnika Swift Hesperange pojawił się ślad zębów po ugryzieniu, co wyraźnie pokazał sędziemu. Wiktor Kopijewski wyrzucił Kuckę z boiska dopiero po interwencji systemu VAR.

Całą drugą połowę Slovan musiał grać w osłabieniu. Mimo to wynik meczu nie uległ zmianie. Mistrzowie Słowacji zremisowali 1:1 z luksemburskim Swift Hesperange w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.