Oficjalnie: Inigo Martinez nowym zawodnikiem Barcelony

redakcja

Autor:redakcja

05 lipca 2023, 10:19 • 1 min czytania

Reklama
Oficjalnie: Inigo Martinez nowym zawodnikiem Barcelony

Inigo Martinez został nowym zawodnikiem FC Barcelona. 32-letni baskijski obrońca podpisał dwuletni kontrakt z mistrzami Hiszpanii.

Reklama

Od 2018 roku Inigo Martinez występował w Athletiku Bilbao. W minionym sezonie rozegrał tylko 18 meczów. Większość roku stracił z powodu kontuzji, ale przez pięć lat był podstawowym zawodnikiem klubu z Kraju Basków, występując łącznie w 177 spotkaniach. Jest również 20-krotnym reprezentantem Hiszpanii, a po raz ostatniej w kadrze pojawił się podczas marcowego zgrupowania.

To drugi transfer Barcelony przeprowadzony w letnim oknie. Wcześniej do zespołu Dumy Katalonii dołączył Ilkay Guendogan. W obu przypadkach Blaugrana nie zapłaciła ani złotówki bowiem zarówno Bask, jak i Niemiec byli wolnymi zawodnikami. Obaj podpisali również dwuletnie umowy.

Wychowanek Realu Sociedad ma wzmocnić rywalizację na środku obrony.

WIĘCEJ O HISZPAŃSKIM FUTBOLU:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank