Rafał Strączek po raz drugi w ostatnim pół roku padł ofiarą wandala

redakcja

Autor:redakcja

04 lipca 2023, 12:07 • 1 min czytania

Reklama
Rafał Strączek po raz drugi w ostatnim pół roku padł ofiarą wandala

Wandale po raz drugi w tym roku zniszczyli samochód Rafał Strączka. Bramkarz Bordeaux opowiedział o swoich nieprzyjemnościach na łamach „Przeglądu Sportowego Onetu”.

Reklama

Zginęła tylko jedna rzecz: koszulka meczowa Bordeaux. Już drugi raz przeżywam to samo. Wcześniej, w lutym, zaparkowałem w centrum i poszedłem do fryzjera. Wróciłem i zobaczyłem wybitą szybę. Nie wiem, jakim trzeba być idiotą i zazdrosnym człowiekiem, żeby robić takie rzeczy. Ale, jak widać, takie osoby też istnieją. Nie wiem, jak to wytłumaczyć, że sytuacja się powtórzyła. Może ktoś zobaczył drogie auto na niefrancuskich numerach i poczuł się zazdrosny? Jestem niesamowicie zły – powiedział na łamach „Przeglądu Sportowego Onetu” Rafał Strączek.

W obu przypadkach do aktu wandalizmu doszło w centrum handlowym w ciągu dnia.

Polski bramkarz występuje w Bordeaux od roku. W minionym sezonie rozegrał sześć meczów w pierwszym zespole Żyrondystów, którzy grają w Ligue 2. Zachował trzy czyste konta, wpuścił siedem goli. Jego zespół zmarnował szansę na awans, przegrywając ostatnie dwa spotkania sezonu.

WIĘCEJ O FRANCUSKIM FUTBOLU:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank