Maciej Bartoszek przedłużył kontrakt z Kotwicą Kołobrzeg

redakcja

Autor:redakcja

18 czerwca 2023, 18:34 • 2 min czytania

Reklama
Maciej Bartoszek przedłużył kontrakt z Kotwicą Kołobrzeg

Mimo że Maciej Bartoszek nie zdołał awansować do I ligi z Kotwicą Kołobrzeg, władze klubu postanowiły dać trenerowi drugą szansę i przedłużyć z nim kontrakt o kolejny rok. 

Reklama

Bartoszek jest trenerem drugoligowej Kotwicy od 13 kwietnia tego roku. Na tym stanowisku zmienił Marcina Płuskę, który miał świetny początek w Kołobrzegu. Po rundzie jesiennej drużyna pod jego wodzą zajmowała 1. miejsce w tabeli II ligi. Po słabszym początku rundy rewanżowej stracił pracę, choć zostawił zespół na 2. lokacie i stratą trzech oczek do Polonii Warszawa.

Kotwica za Bartoszka radziła sobie całkiem nieźle, ale miała słabą końcówkę. Na swoje własne życzenie nie awansowała bezpośrednio do I ligi. Wystarczyło w ostatniej serii gier pokonać przed własną publicznością Pogoń Siedlce (1:1) i ekipa z Kołobrzegu byłaby cała w skowronkach. Po tym remisie zespół z woj. zachodniopolskiego musiał przystąpić do baraży i tam w półfinale przegrał 1:2 z Motorem Lublin po dogrywce.

Bartoszek, który w przeszłości pracował w czterech klubach (GKS Bełchatów, Korona Kielce, Bruk-Bet Termalica Nieciecza i Wisła Płock) na poziomie Ekstraklasy tuż po podpisaniu kontraktu z Kotwicą zapowiedział, że interesuje go tylko awans do I ligi. – Kontynuujemy nasz projekt i walkę o awans do I ligi.

Reklama

 

WIĘCEJ O TRANSFERACH:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
3
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Niższe ligi

Reklama