Media: Joselu zostanie piłkarzem Realu Madryt

redakcja

Autor:redakcja

17 czerwca 2023, 22:38 • 2 min czytania

Reklama
Media: Joselu zostanie piłkarzem Realu Madryt

Real Madryt niebawem ogłosi kolejnego nowego piłkarza. Mowa o Joselu. Hiszpański napastnik trafi na do „Królewskich” na zasadzie wypożyczenia z Espanyolu. Takie informacje podał na swoim Twitterze Fabrizio Romano, rzucając swoje słynne „here we go!”.

Reklama

Joselu w minionym sezonie La Liga zdobył 16 goli i zaliczył 2 asysty. W klasyfikacji najlepszych strzelców ligi zajął 3. miejsce. Uznał wyższość tylko Benzemy i Lewandowskiego. Warto podkreślić, że Joselu grał w tym sezonie w drużynie, która finalnie spadła z ekstraklasy. 33-latek robił, co mógł, ale nie zdołał utrzymać klubu z Barcelony w elicie.

Real Madryt zapłaci Espanyolowi 500 tysięcy euro za wypożyczenie. W umowie zostanie zawarta klauzula kupna za 1,5 mln, choć nie będzie obowiązkowa. Romano podkreśla, że Joselu w Madrycie będzie zarabiał mniej niż w Barcelonie.

Reklama

Joselu wraca na Santiago Bernabeu po 11 latach. Aczkolwiek w pierwszej drużynie zagrał tylko w dwóch spotkaniach i strzelił dwa gole.

Czytaj więcej na Weszło:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank