Dias: – Odczuwamy dużą presję i to nam się podoba

redakcja

Autor:redakcja

10 czerwca 2023, 08:45 • 1 min czytania

Reklama
Dias: – Odczuwamy dużą presję i to nam się podoba

Manchester City jest wyraźnym faworytem przed finałem Ligi Mistrzów. Porażka Obywateli z Interem Mediolan będzie nie tyle zaskoczeniem, co wręcz klęską dla angielskiego zespołu. O graniu pod presją opowiedział obrońca – Ruben Dias.

Reklama

Uwielbiamy grać pod presją. Od dłuższego czasu odczuwamy dużą presję i to nam się podoba. Odpowiednie ciśnienie sprawia, że ​​biegasz więcej, skaczesz wyżej i jesteś bardziej skoncentrowany – odpowiedział na konferencji prasowej obrońca Manchesteru City Ruben Dias.

Pod presją Obywatele znajdą się również w starciu z Interem Mediolan. Każdy wynik niż zwycięstwo mistrzów Anglii będzie zaskoczeniem. Manchester City pokazał jednak, że świetnie potrafi sobie radzić z grą pod presją. W Premier League na finiszu odrobił straty do Arsenalu i zdobył mistrzostwo. W finale krajowego pucharu ograł w derbowym starciu Manchester United. Natomiast w Champions League rozprawił się z takimi tuzami jak Bayern Monachium czy Real Madryt. Teraz ma zamiar pokonać Inter.

WIĘCEJ O LIDZE MISTRZÓW:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
2
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Liga Mistrzów

Reklama