Oficjalnie: sześciu piłkarzy odchodzi z Jagiellonii. Wśród nich jest Bida

redakcja

Autor:redakcja

30 maja 2023, 09:38 • 1 min czytania

Reklama
Oficjalnie: sześciu piłkarzy odchodzi z Jagiellonii. Wśród nich jest Bida

Jagiellonia Białystok oficjalnie poinformowała o nieprzedłużeniu umów z sześcioma piłkarzami. Wśród nich jest m.in. Bartosz Bida czy Marc Gual, którego przyjście już wcześniej ogłosiła Legia Warszawa. 

Reklama

Od 1 lipca piłkarzami Jagiellonii Białystok przestaną być Bartosza Bida, Juan Camara, Marc Gual, Michał Pazdan, Tomas Prikryl i Israel Puerto. Hiszpański napastnik nowego pracodawcę znalazł już kilka tygodni temu. Związał się z wicemistrzem Polski – Legią Warszawa. Przyszłość pozostałych piłkarzy wciąż jest nieznana.

Najbogatszy staż w Białymstoku ma Pazdan, lecz na jego przeszło 130 występów złożyły się dwa okresy gry dla Dumy Podlasia. Ponad sto spotkań w Jagiellonii rozegrał również Prikryl, który wypełnił łącznie czteroletni kontrakt. Natomiast najwięcej czasu na Podlasiu spędził Bida, który do akademii Jagi trafił już w 2015 roku, spędził rok na wypożyczeniu w Wigrach Suwałki i zaliczył 75 spotkań.

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank