Media: Raphael Guerreiro odejdzie z Borussii Dortmund

redakcja

Autor:redakcja

28 maja 2023, 18:35 • 1 min czytania

Reklama
Media: Raphael Guerreiro odejdzie z Borussii Dortmund

Raphael Guerreiro postanowił nie przedłużać wygasającej w czerwcu umowy z Borussią Dortmund i latem odejdzie z klubu. O decyzji Portugalczyka informuje Fabrizio Romano i „Bild”.

Reklama

Od wielu tygodni toczyły się negocjacje Borussii Dortmund z Raphaelem Guerreiro ws. przedłużenia umowy. Aktualna wygasa 30 czerwca. Portugalczyk długo wahał się z podjęciem decyzji, ale po stracie mistrzostwa Niemiec w ostatniej kolejce sezonu postanowił rozstać się z klubem. Latem będzie mógł związać się z dowolną ekipą. Media donoszą m.in. o zainteresowaniu ze strony Interu Mediolan.

Guerreiro trafił do Dortmundu w 2016 roku. Łącznie rozegrał 224 spotkaniach, w których zdobył 40 bramek i zanotował 50 asyst. Z BVB zdobył dwa Pucharu Niemiec i jeden superpuchar.

Z działaczami Borussii w niedzielę pożegnał się również Jude Bellingham. Anglik trafi latem do Realu Madryt.

WIĘCEJ O NIEMIECKIM FUTBOLU:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
2
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank