Polski obrońca krok od fenomenalnej bramki dla kadry u-17 [WIDEO]

17 maja 2023, 19:19 • 1 min czytania 5 komentarzy

Młodzieżowa reprezentacja Polski rozegrała dzisiaj mecz, z którego możemy być szczerze dumni. Oprócz wysokiego zwycięstwa – 5:1, nasi rodacy popisali się znakomitymi akcjami indywidualnymi. Jedna z nich szybko stała się hitem internetu, chociaż piłka ostatecznie nie zatrzepotała w siatce.

Mowa o popisie 17-letniego obrońcy z końcówki pierwszej połowy. Dok ładnie w 35. minucie meczu, znakomitą techniką popisał się bowiem zawodnik Wisły Kraków – Jakub Krzyżanowski. Polak minął rywali efektowną ruletką, oddając groźny strzał na bramkę. Akcja w mgnieniu oka obiegła najważniejsze media społecznościowe:

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1. Lepszego rozpoczęcia mistrzostw nie mogliśmy sobie wymarzyć.