Neymar świętował z piłkarzami Barcelony mistrzostwo Hiszpanii

redakcja

Autor:redakcja

15 maja 2023, 18:53 • 2 min czytania

Reklama
Neymar świętował z piłkarzami Barcelony mistrzostwo Hiszpanii

W niedzielny wieczór FC Barcelona przypieczętowała zdobycie mistrzostwa Hiszpanii. Zawodnicy świętowali sukces w nocnym klubie Carpe Diem, gdzie dołączył do nich były piłkarz Dumy Katalonii – Neymar.

Reklama

Świętowanie mistrzostwa Hiszpanii przez piłkarzy Barcelony rozpoczęło się już na stadionie Espanyolu, który Duma Katalonii pokonała 4:2. Szybko się jednak zakończyło bowiem na murawę wtargnęli kibice Periquitos. Zawodnicy w popłochu uciekli do szatni. Świętowanie przeniosło się zatem w inne miejsce, a był nim klub nocny Carpe Diem.

Hiszpański dziennikarz Fabrizio Romano ujawnił, że do piłkarzy Barcelony dołączył Neymar. Na imprezę Brazylijczyk przyleciał specjalnie z Paryża. W poniedziałek został nagrany w stolicy Katalonii.

Reklama

Neymar odszedł z Barcelony w 2017 roku. W tym sezonie w barwach PSG rozegrał 29 meczów, w których zdobył 18 bramek i zanotował 17 asyst. Wciąż czeka jednak na zdobycie mistrzostwa Francji. Na trzy kolejki przed końcem Les Parisiens mają sześć punktów przewagi nad Lens.

WIĘCEJ O HISZPAŃSKIM FUTBOLU:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank