Marcelo Bielsa poprowadzi reprezentację Urugwaju

redakcja

Autor:redakcja

12 maja 2023, 08:52 • 2 min czytania

Reklama
Marcelo Bielsa poprowadzi reprezentację Urugwaju

Marcelo Bielsa wraca na ławkę trenerską. Fabrizio Romano przekazał, że 67-letni szkoleniowiec przejmie wkrótce stery w reprezentacji Urugwaju.

Reklama

Argentyńczyk w ostatnich latach pracował wyłącznie z europejskimi klubami (Athletic, Olympique Marsylia, Lazio, Lille i Leeds). Po zwolnieniu z Leeds łączono go głównie z Evertonem, ale ostatecznie nie podpisał kontraktu z angielskim klubem i musiał szukać zatrudnienia w innym miejscu.

Teraz doświadczony trener zdecydował, że wróci do futbolu reprezentacyjnego, który również jest mu dobrze znany. W przeszłości prowadził już dwie reprezentacje – Argentyny i Chile. Teraz Marcelo Bielsa otrzymał propozycję objęcia reprezentacji Urugwaju, na którą przystał. Fabrizio Romano uważa, że Argentyńczyk w ciągu najbliższych kilku godzin zostanie potwierdzony jako nowy selekcjoner urugwajskiej kadry. W przyszłym tygodniu Bielsa ma polecieć do Urugwaju, gdzie odbędzie się jego pierwsza konferencja prasowa po podpisaniu umowy z nowym pracodawcą.

 

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ:

fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank