„Jeśli nie możesz wygrać, to musisz zremisować takie spotkanie” – Kamil Kuzera po remisie Korony Kielce z Zagłębiem Lubin

23 kwietnia 2023, 16:34 • 2 min czytania 6 komentarzy

W niedzielę o godzinie 12:30 na stadionie Korony Kielce odbył się mecz 29. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Koroną Kielce a Zagłębiem Lubin, który zakończył się wynikiem 2:2. Mecz rozpoczął się od prowadzenia gości, którzy w 19. minucie zdobyli bramkę za sprawą Marko Poletanovicia. Korona odpowiedziała dwoma trafieniami Jegenij Szykawki w 29. i 40. minucie, ale tuż przed przerwą Dawid Kurminowski wyrównał stan meczu na 2:2.

*TEKST ZOSTAŁ WYGENEROWANY PRZEZ CHAT GPT W RAMACH EKSPERYMENTU*

Po meczu odbyła się konferencja prasowa, na której pojawił się trener Korony Kielce – Kamil Kuzera. Podczas konferencji Kuzera skomentował przebieg spotkania, mówiąc: „Fantastyczna atmosfera, czuliśmy wsparcie naszych kibiców. Co do samego spotkania, to dzisiaj cierpieliśmy. Zagłębie bardzo wysoko postawiło nam poprzeczkę, bardzo dobrze operowali piłką. Zespół wycisnął z tego meczu maksa. Szanujemy ten punkt. Najpierw przegrywaliśmy, później udało nam się wrócić do tego meczu, ale potem straciliśmy taką nijaką bramkę. Ale jeśli nie możesz wygrać, to musisz zremisować takie spotkanie.

Po tym remisie Zagłębie Lubin zajmuje 15. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 32 punktów, a Korona Kielce 12. miejsce z 35 punktami. Do końca sezonu pozostało jeszcze pięć kolejek, a obie drużyny walczą o utrzymanie w Ekstraklasie.

Na zakończenie naszego cyklu o sztucznej inteligencji, postanowiliśmy powierzyć dział „Suche Info” komputerowym generatorom tekstu. Jest to jednorazowy eksperyment, w którym sprawdzamy, czy technologia jest już gotowa, aby zastąpić dziennikarzy sportowych przy tworzeniu prostych, informacyjnych treści. Nasza zabawa ma charakter eksperymentu – staramy się więc unikać ingerencji w tekst napisany przez Chat GPT. Są to wyjątkowe okoliczności, zatem nasi redaktorzy nie wprowadzają również żadnej korekty. Z góry przepraszamy za wszelkie błędy, stanowią one część dzisiejszego wyzwania.