Argentyna zamiast Indonezji. FIFA podjęła decyzję odnośnie do MŚ

redakcja

Autor:redakcja

18 kwietnia 2023, 08:57 • 1 min czytania

Reklama
Argentyna zamiast Indonezji. FIFA podjęła decyzję odnośnie do MŚ

FIFA podjęła ostateczną decyzję dotyczącą przeniesienia mistrzostw świata do lat 20. Początkowo turniej miał odbyć się w Indonezji, ale przeniesiono go do Argentyny.

Reklama

Powodem tej decyzji jest fakt, że gubernator Bali, jednej z indonezyjskich wysp, na których miały toczyć się spotkania mistrzostw świata do lat 20, oznajmił, że nie wpuści reprezentacji Izraela na teren swojego gubernatorstwa. O tym, że FIFA odbierze Indonezji organizację turnieju, wiadomo było od kilku dni, natomiast dopiero teraz federacja przekazała mundial Argentynie.

Impreza odbędzie się od 20 maja do 11 czerwca. W piątek zaplanowano losowanie grup.

W 2019 roku mistrzostwa świata do lat 20 organizowała Polska.

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank