Lisandro Martinez wypada z gry do końca sezonu

redakcja

Autor:redakcja

16 kwietnia 2023, 10:35 • 1 min czytania

Reklama
Lisandro Martinez wypada z gry do końca sezonu

To koniec sezonu dla Lisandro Martineza. Zawodnik ogłosił w mediach społecznościowych, że jego uraz jest zbyt poważny, aby mógł wrócić do gry w trakcie tegorocznych zmagań ligowych.

Reklama

Już na wstępnych badaniach, okazało się, że Argentyńczyk złamał kość śródstopia. Do sytuacji doszło w trakcie spotkania Ligi Europy między Manchesterem United, a Sevillą. Mecz zakończył się wynikiem 2:2, choć „Czerwone Diabły” utraciły prowadzenie dopiero po zejściu Martineza w 86 minucie spotkania.

W tym sezonie ligowym, obecny mistrz świata rozegrał 27 na 29 spotkań. Za sprawą Erika ten Haga, stał się filarem defensywy Manchesteru United. Dla drużyny 53-letniego Holendra, jest to ogromny cios w walce o bezpośredni awans do Ligi Mistrzów.

Reklama

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank