Prezydent Napoli dostaje pogróżki od kibiców. Otrzymał ochronę

redakcja

Autor:redakcja

15 kwietnia 2023, 13:45 • 1 min czytania

Reklama
Prezydent Napoli dostaje pogróżki od kibiców. Otrzymał ochronę

Prezydent Napoli Aurelio de Laurentiis znajduje się w dużym konflikcie z kibicami. Otrzymuje od nich groźby, a całą sytuację opisała „La Gazzetta dello Sport”.

Reklama

Aurelio de Laurentiis wszedł na wojenną ścieżkę z kibicami Napoli, po tym jak podniósł ceny biletów i zakazał wnoszenia flag na stadion. Nie spodobało się to fanom, dlatego zaczęli wysyłać pogróżki prezydentowi klubu. Prefektura Neapolu wzięła je jako realne zagrożenie dla zdrowia de Laurentiisa i przydzieliła mu ochronę.

Sytuacja jest o tyle kuriozalna, że Napoli zmierza po pierwsze od ponad 30 lat mistrzostwo Włoch, a na trybunach Stadio Diego Armando Maradona pozostaje wiele wolnych miejsc podczas spotkań ekipy spod Wezuwiusza. Narzekał na to również szkoleniowiec Luciano Spalletti.

Zmierzamy po tytuł, a nikogo to nie obchodzi. Nie chcę wchodzić w powody tego sporu i nie wiem, kto ma w nim rację. To nie czas, żeby się kłócić – przekazał przed jednym ze spotkań trener Napoli.

WIĘCEJ O WŁOSKIM FUTBOLU:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank