Piorunująca końcówka Cracovii. Dwie bramki w doliczonym czasie gry [WIDEO]

15 kwietnia 2023, 17:25 • 1 min czytania 4 komentarze

W spotkaniu 28 kolejki Ekstraklasy, Cracovia pewnie pokonała Radomiaka 3:0. Aż dwie z trzech bramek dla ekipy „Pasów” padły jednak po 90. minucie meczu.

Już na samym początku weekendu z Ekstraklasą, nie zabrakło kontrowersji. W drugiej połowie starcia Cracovii z Radomiakiem, gra została bowiem wstrzymana na kilkanaście minut. Powodem była paskudna kontuzja jednego z graczy gości – Chico Ramosa, który złamał nogę w pechowym starciu z Takuto Oshimą. Początkowo Japończyk został ukarany czerwoną kartką, lecz kara została słusznie anulowana.

Ze względu na przedłużającą się analizę sytuacji w systemie VAR, sędzia Wojciech Myć zdecydował się jednak na przedłużenie spotkania aż o 18 minut. Bezlitośnie wykorzystała to Cracovia, która w doliczonym czasie gry pokonała bramkarza Radomiaka aż dwukrotnie. Do siatki gości najpierw trafił Virgil Ghita, a następnie Patryk Makuch.