Radomiak przedłużył umowę z Damianem Jakubikiem

redakcja

Autor:redakcja

31 marca 2023, 21:02 • 1 min czytania

Reklama
Radomiak przedłużył umowę z Damianem Jakubikiem

Radomiak przedłużył umowę z obrońcą Damianem Jakubikiem. Defensor będzie występował w zespole Zielonych co najmniej do końca czerwca 2025 roku.

Reklama

Zostaję w Radomiaku! – zakrzyknął Damian Jakubik w krótkim filmiku informującym o przedłużeniu umowy przez obrońcę. 32-letni defensor co najmniej do końca czerwca 2025 roku będzie występował w Radomiu. Jeśli wypełni kontrakt, spędzi w klubie siedem lat. Trafił do niego w 2017 roku.

Jak dotąd Jakubik rozegrał we wszystkich rozgrywkach w Radomiaku 161 meczów. Strzelił w nich pięć goli i zanotował 17 asyst. Z Zielonymi przeszedł drogę od II ligi do Ekstraklasy. Wywalczył dwa awanse.

W tym roku Jakubik jest podstawowym prawym obrońcą Radomiaka.

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank