Pierwsza bramka Nicoli Zalewskiego w barwach AS Romy [WIDEO]

12 marca 2023, 19:03 • 1 min czytania 7 komentarzy

W końcu mu się udało. Nicola Zalewski zdobył swoją pierwszą bramkę w pierwszej drużynie AS Romy. Udało mu się to w niedzielnym meczu z Sassuolo.

Nie jest to najszczęśliwszy dzień dla drużyny Jose Mourinho, ale Nicola Zalewski może być z siebie zadowolony. W 26. minucie niedzielnego meczu z Sassuolo Polak zamknął akcję Romy, oddając kapitalne uderzenie z powietrza, którym całkowicie zaskoczył Andreę Consigliego. Piłka odbiła się od murawy i przeleciała nad bramkarzem gości.

To pierwsze trafienie reprezentanta Polski w Serie A i w ogóle w pierwszej drużynie AS Romy. Udało mu się to dopiero w 57 oficjalnym spotkaniu.

Niestety, na razie jest to tylko bramka pocieszenia, ponieważ Giallorossi przegrywają do przerwy z Sassuollo 1:3.