Niedźwiedź: Mamy lekki niedosyt po remisie

redakcja

Autor:redakcja

25 lutego 2023, 07:39 • 1 min czytania

Reklama
Niedźwiedź: Mamy lekki niedosyt po remisie

Mecz był wyrównany, ale żałuję tych dwóch ostatnich akcji – stwierdził trener Widzewa Łódź Janusz Niedźwiedź po remisie z Legią w Warszawie 2:2.

Reklama

Wygrała dzisiaj piłka, bo to było dobre spotkanie pod względem aspektów piłkarskich. Miało różne fazy. Legia nas zdominowała w pierwszej połowie, a w drugiej to my naciskaliśmy. Mamy lekki niedosyt, ponieważ przyjechaliśmy po trzy punkty – wyjaśnił szkoleniowiec.

Beniaminek dobrze rozpoczął zawody, ale po golu strzelonym dla gospodarzy przez Pawła Wszołka stracił rezon.

Ta bramka miała wpływ na zachowanie zawodników. Przestaliśmy być odważni. Bardzo ważne w naszym przypadku, by żadne ogniwo się nie wyłamało, a piłkarze chowali się. Długo nie mogliśmy wrócić do siebie, trwało to jakieś 20 minut. Dopiero potem zaczęliśmy wychodzić z pressingu – komentował Niedźwiedź.

Widzew w 2023 roku nie poniósł porażki w Ekstraklasie i dzięki remisowi zepchnął Lecha Poznań z trzeciej pozycji (Kolejorz gra jutro ze Śląskiem we Wrocławiu).

Reklama

WIĘCEJ O WIDZEWIE:

foto. FotoPyk

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

AbsurDB
0
Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank