Efektowna asysta Matty’ego Casha w meczu z Arsenalem [WIDEO]

18 lutego 2023, 14:32 • 1 min czytania 3 komentarze

Matty Cash w świetnym stylu wrócił do pierwszego składu Aston Villi. Reprezentant Polski już w piątej minucie sobotniego meczu z Arsenalem zaliczył efektowną asystę przy trafieniu Olliego Watkinsa.

Pozycja Matty’ego Casha w Aston Villi nieco osłabła odkąd trenerem został Unai Emery. Hiszpański szkoleniowiec wolał w ostatnim czasie stawiać na prawej obronie na doświadczonego Ashleya Younga, co sprawiało, że 25-latek wchodził zwykle na boisko dopiero w końcówkach spotkań.

Zmieniło się to dopiero w sobotę, kiedy to Cash znalazł się w pierwszym składzie The Villans na mecz z Arsenalem i bardzo szybko udowodnił trenerowi, że była to dobra decyzja. Reprezentant Polski już w piątej minucie spotkania popisał się efektowną asystą przy trafieniu Olliego Watkinsa, które dało gospodarzom prowadzenie 1:0.

Dla Casha jest to dopiero pierwsza asysta w tym sezonie.