Cristiano Ronaldo z pierwszą bramką dla Al-Nassr

Maciej Karcz

Autor:Maciej Karcz

03 lutego 2023, 19:45 • 1 min czytania 10 komentarzy

Cristiano Ronaldo zdobył swoją premierową bramkę dla saudyjskiego klubu. Pokonał bramkarza rywali z rzutu karnego.

Po czterech rozegranych meczach dla Al-Nassr portugalski gwiazdor w końcu doczekał się swojego pierwszego trafienia w oficjalnym spotkaniu. Ronaldo wpisał się na listę strzelców w 3. minucie doliczonego czasu gry, rzutem na taśmę wyszarpując punkt dla swojego zespołu. CR7 zapewnił Al-Nassr remis 2:2 w wyjazdowym meczu z Al Fateh.

Co ciekawe Ronaldo mógł zdobyć gola już w pierwszej połowie, gdy dobijał strzał jednego ze swoich kolegów, jednak  minimalnie się pomylił, uderzając kilkaset centymetrów nad bramką.