Ludovic Obraniak przyznał, że chciał zostać nowym selekcjonerem reprezentacji Polski

redakcja

Autor:redakcja

27 stycznia 2023, 11:49 • 1 min czytania

Reklama
Ludovic Obraniak przyznał, że chciał zostać nowym selekcjonerem reprezentacji Polski

Proces wyboru selekcjonera reprezentacji Polski trwał dość długo i nie brakowało w przestrzeni publicznej nieoczywistych kandydatów. Okazuje się, że o to stanowisko starał się również Ludovic Obraniak.

Reklama

Nie brakowało chętnych, którzy wysyłali do PZPN-u swoje CV z nadzieją, że Cezary Kulesza przychylnie spojrzy na ich kandydaturę. W tym gronie znalazł się również Ludovic Obraniak. Były reprezentant Polski przyznał się do tego na antenie L’Equipe TV, co wywołało śmiech wśród zgromadzonych w studiu. Dopytywano Obraniaka, czy mówi poważnie, co skwitował w następujący sposób: – Tak, tak było. Był jakiś kontakt.

Co ciekawe, 34-krotny reprezentant Polski dopiero stawia pierwsze kroki w swojej karierze trenerskiej. Ostatnio 38-latek prowadził francuskiego piątoligowca Le Touquet ACF.

CZYTAJ WIĘCEJ:

fot. FotoPyk

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

AbsurDB
0
Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank