Oficjalnie: Jean Franco Sarmiento zawodnikiem Radomiaka

redakcja

Autor:redakcja

03 stycznia 2023, 17:05 • 1 min czytania

Reklama
Oficjalnie: Jean Franco Sarmiento zawodnikiem Radomiaka

Już pod koniec listopada pisaliśmy, że Jean Franco Sarmiento z Pogoni Grodzisk Mazowiecki będzie testowany przez Radomiaka. 25-letni Kolumbijczyk wypadł na tyle dobrze, że radomski klub zdecydował się go wykupić.

Reklama

O transferze poinformował trzecioligowy klub na swoim twitterowym koncie, publikując specjalny filmik.

Sarmiento pożegnał się m.in. z kibicami i powiedział, że przejście do nowego klubu to dla niego kolejny krok w karierze. Kolumbijski napastnik występował w Grodzisku Mazowieckim od lutego 2021 roku. W 60 meczach dla Pogoni strzelił 35 goli i miał 10 asyst.

Reklama

Zawodnik przeszedł do Radomiaka na zasadach transferu definitywnego. Bardzo możliwe, że od razu zostanie wypożyczony do jednego z klubów I ligi, o czym pisał już na Twitterze nasz redakcyjny kolega Szymon Janczyk.

 

WIĘCEJ O TRANSFERACH:

Fot. 400mm.pl

Reklama

 

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank