Deschamps wprowadził zmiany już w 41. minucie finału!

redakcja

Autor:redakcja

18 grudnia 2022, 16:55 • 1 min czytania

Reklama
Deschamps wprowadził zmiany już w 41. minucie finału!

Didier Deschamps zdecydował się na brutalne kroki jeszcze przed końcem pierwszej połowy meczu Argentyny z Francją. Ściągnął z boiska dwóch zawodników, z czego zejście jednego może lekko zaskakiwać. Finał mundialu w 41. minucie zakończyli Ousmane Dembele i Olivier Giroud.

Reklama

To wygląda na gest bezradności. Na boisku pojawili się Randal Kolo Muani i Marcus Thuram.

Dembele właściwie nie istniał w tym meczu, a na dodatek sprokurował rzut karny. Giroud zaś był zupełnie odcięty, mogliśmy wymienić jego nazwisko co najwyżej raz, może dwa. Z jednej strony nie dziwi, że akurat ci piłkarze z perspektywy selekcjonera zawiedli. Z drugiej – to jednak wędka w finale mistrzostw świata. Coś, co grubą liniami zapisuje się w kartach historii. No i napastnik reprezentacji Francji wyglądał tak, jak wyglądał, bo na razieArgentyna jest tak perfekcyjnie zorganizowana i odcina od gry najlepszych zawodników.

WIĘCEJ O MISTRZOSTWACH ŚWIATA W KATARZE:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
2
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie