Mikael Ishak na dłużej w Lechu!

Paweł Paczul

08 listopada 2022, 15:21 • 2 min czytania

Reklama
Mikael Ishak na dłużej w Lechu!

Znakomite informacje dla kibiców Kolejorza! Mikael Ishak przedłużył umowę z Lechem Poznań!

Reklama

Dotychczasowy kontrakt Szweda wygasał w czerwcu tego roku i kibice słusznie obawiali się, że piłkarz może nie zostać dłużej w Polsce. Napastnik Lecha dzięki swojej świetnej grze miał dużo ofert, świetnych finansowo, a w wieku 29 lat musi być to dla piłkarza szczególnie istotne. Tyle że Kolejorz stanął na wysokości zadania, również przedstawił zawodnikowi dobrą propozycję i Ishak przedłużył umowę do czerwca 2025 roku.

Tomasz Rząsa powiedział: – O wartości sportowej Mikaela nie trzeba nikogo przekonywać. To niezwykle skuteczny napastnik, który daje nam w ofensywie odpowiednią jakość. Na boisku jest jednym z naszych liderów i piłkarzy, na których zawsze możemy liczyć w trudnym momencie. Świadczą o tym ważne gole, jak choćby te w europejskich pucharach, czy zwycięskie w lidze wiosną w Gliwicach czy w derbach Poznania z Wartą, co utorowało nam drogę do mistrzostwa Polski, do którego Mika doprowadził nas w roli kapitana. To piłkarz, który czuje się u nas doskonale, jego rodzina również, traktują Poznań niemal jak swój dom i to także był ważny argument, żeby sfinalizować nasze rozmowy

To może być ważniejszy „transfer” niż jakikolwiek inny, na który zdecyduje się Lech w trakcie zimowego okienka transferowego. Ishak jest kapitanem zespołu, kluczowym piłkarzem, który strzela cholernie ważne bramki.

I będzie to robić jeszcze trochę w Poznaniu. Brawo dla Kolejorza!

Reklama

WIĘCEJ O LECHU POZNAŃ:

Fot. Newspix

Paweł Paczul

Na Weszło pisze głównie o polskiej piłce, na WeszłoTV opowiada też głównie o polskiej piłce, co może być odebrane jako skrajny masochizm, ale cóż poradzić, że bardziej interesują go występy Dadoka niż Haalanda. Zresztą wydaje się to uczciwsze niż recenzowanie jednocześnie – na przykład - pięciu lig świata, bo jeśli ktoś przekonuje, że jest w stanie kontrolować i rzetelnie się wypowiedzieć na tyle tematów, to okłamuje i odbiorców, i siebie. Ponadto unika nadmiaru statystyk, bo niespecjalnie ciekawi go xG, półprzestrzenie czy rajdy progresywne. Nad tymi ostatnimi będzie się w stanie pochylić, gdy ktoś opowie mu o rajdach degresywnych.

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank