Szymczak: „Trochę mi to ciążyło…”

redakcja

Autor:redakcja

07 listopada 2022, 17:31 • 1 min czytania

Reklama
Szymczak: „Trochę mi to ciążyło…”

Filip Szymczak w doliczonym czasie gry wczorajszego spotkania z Koroną Kielce zapewnił Lechowi Poznań zwycięstwo 3:2. 20-latek stwierdził po meczu, że trafienie w lidze pozwoliło mu zdjąć z barków ciężar.

Reklama

Wcześniej napastnik „Kolejorza” był w spotkaniach ligowych bardzo nieskuteczny.

– Trochę mi ta bramka ciążyła w Ekstraklasie, na szczęście udało mi się dzisiaj ją zdobyć i to w takim momencie, bo wygraliśmy 3:2. To był trochę dziwny mecz, bo wydawało się, że kontrolowaliśmy to spotkanie i nagle z wyniku 2:0 zrobiło się 2:2. Trochę niepotrzebne nerwy – przyznał Szymczak.

– Ale na całe szczęście zdołaliśmy ten mecz wygrać i jesteśmy z tego szczęśliwi – dodał młody piłkarz Lecha.

CZYTAJ WIĘCEJ O LECHU POZNAŃ:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank