Niedźwiedź: Jak przegrywamy, to nagle na siebie nie krzyczymy

redakcja

Autor:redakcja

04 listopada 2022, 16:28 • 1 min czytania

Reklama
Niedźwiedź: Jak przegrywamy, to nagle na siebie nie krzyczymy

Mecz z Górnikiem Zabrze jest już zamknięty. Podobają mi się wnioski wyciągnięte przez zespół – powiedział trener Widzewa Łódź Janusz Niedzwiedź przed niedzielnym spotkaniem z Radomiakiem.

Reklama

W ostatniej kolejce RTS poniósł wysoką porażkę z ekipą z Górnego Śląska 0:3.

Nasi piłkarze ostatnio naprawdę dobrze trenują. Nie mam zastrzeżeń, a nawet jeśli takie się przydarzają, to jakieś drobne i rozmawiamy o tym z nimi. To nie polega na tym, że jak wygrywamy, to się głaszczemy, a jak przegrywamy, to nagle krzyczymy – wyjaśniał szkoleniowiec beniaminka Ekstraklasy.

Po świetnym starcie sezonu o ekipie z Łodzi dużo się mówi i pisze.

Sami na to zapracowaliśmy, że o Widzewie jest głośniej niż normalnie, ale dla nas najważniejsze jest to, co na boisku. Jako zawodowcy musimy sobie z tym radzić i wiedzieć, że tak po prostu jest. Gdy się wygrywa, dużo się pisze pozytywnych rzeczy, a kiedy jest źle, karta się odwraca i trzeba przyjąć to na klatę – tłumaczył trener.

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ:

foto. FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank