Benjamin Pavard ukarany przez klub za jazdę na podwójnym gazie

redakcja

Autor:redakcja

02 listopada 2022, 09:40 • 1 min czytania

Reklama
Benjamin Pavard ukarany przez klub za jazdę na podwójnym gazie

Bild poinformował o tym, że Benjamin Pavard prowadził samochód na podwójnym gazie. W chwili kontroli miał podobno 0,8 promila alkoholu w organizmie.

Reklama

Niemieckie prawo w takiej sytuacji wskazuje karę minimum jednego miesiąca pozbawienia prawa do kierowania pojazdami, dwa punkty karne i grzywnę nie mniejszą niż 500 euro. W przypadku Pavarda nie skończyło się wyłącznie na karze, która widnieje w taryfikatorze. Według nieoficjalnych informacji również Bayern nałożył na zawodnika karę finansową, która wyniosła 50 tysięcy euro.

Klub z Bawarii unika precyzyjnych odpowiedzi na pytania odnoszące się do sytuacji Francuza. Doszukując się stanowiska klubu w tej sprawie można posiłkować się tylko wypowiedzią Hasana Salihamidzicia:

– To było prawie osiem tygodni temu. Nie jest to już dla nas temat. Ostatnio Pavard gra wybitnie. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.

WIĘCEJ O NIEMIECKIM FUTBOLU:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank