Kolejne kłopoty zdrowotne Góralskiego

redakcja

Autor:redakcja

13 października 2022, 20:21 • 1 min czytania

Reklama
Kolejne kłopoty zdrowotne Góralskiego

Jacek Góralski po transferze do VfL Bochum doznał już trzeciej kontuzji. Tym razem opuści ważne ligowe spotkanie z VfB Stuttgart.

Reklama

Jacek Góralski powoli wraca do zdrowia po problemach mięśniowych – oznajmił na konferencji prasowej trener Bochum, Thomas Letsch. Polski pomocnik opuści ósme w tym sezonie spotkanie dla Die Unabsteigbaren. Tuż po transferze z Kajratu Ałmaty musiał poddać się operacji oka. Po niej długo odbudowywał formę fizyczną, a gdy w końcu się w niej znalazł doznał kontuzji mięśniowej. Obecny uraz to powikłania po wcześniejszej niedoleczonej „mięśniówce”.

Góralski w tym sezonie Bundesligi spędził na murawie tylko 171 minut. Ostatnio został zmieniony już w przerwie meczu z Lipskiem, a kolejne, jak na razie jedyne wygrane w tym sezonie przez Bochum spotkanie z Eintrachtem Frankfurt obejrzał z ławki. W najbliżej kolejce Die Unabsteigbaren zmierzą się z przedostatnim w tabeli Stuttgartem.

WIĘCEJ O NIEMIECKIM FUTBOLU:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank