Pierwszy gol Jakuba Piotrowskiego w lidze bułgarskiej [WIDEO}

10 października 2022, 21:35 • 1 min czytania 1 komentarz

Jakub Piotrowski zapewnił zwycięstwo Łudogorcowi Razgrad w meczu z CSKA Sofia (2:1). Polski pomocnik w 79. minucie ustalił wynik spotkania.

Polak zdobył bramkę po sytuacyjnym strzale, co widać na poniższym klipie wideo. To pierwsze trafienie 25-latka dla Łudogorca. Od lipcowego transferu z Fortuny Duesseldorf Piotrowski zagrał już w 15 meczach ekipy z Razgrad. Dotychczas miał na koncie trzy asysty (dwie w lidze i jedną w Lidze Europy).

Pierwszego gola dla zwycięzców strzelił na początku pierwszej połowy Matias Tissera. Po zmianie stron wyrównał Amos Younga. Piotrowski rozegrał całe spotkanie.

Były piłkarz Pogoni Szczecin walczy o wyjazd o mundial. Podczas ostatniego zgrupowania znalazł się wśród powołanych graczy, ale Czesław Michniewicz nie dał mu zadebiutować w pierwszej reprezentacji.

Łudogorec jest obecnie wiceliderem bułgarskiej ekstraklasy z dorobkiem 26 punktów po 11 meczach.