Nagroda od kibiców dla Sebastiana Szymańskiego

redakcja

Autor:redakcja

16 września 2022, 20:05 • 1 min czytania

Reklama
Nagroda od kibiców dla Sebastiana Szymańskiego

Sebastian Szymański może być jeszcze bardziej zadowolony ze swojej formy w nowym klubie. Doceniają ją wszyscy: trenerzy, dziennikarze i oczywiście kibice, dzięki którym Polak dostał swoją pierwszą nagrodę indywidualną w barwach Feyenoordu. Jak wchodzić w nowe otoczenie, to właśnie w taki sposób.

Reklama

Holenderscy kibice stwierdzili, że Szymański był najlepszym zawodnikiem sierpnia w Feyenoordzie. Ma to swoje potwierdzenie w liczbach: gol z FC Emmen i dwie asysty z Vitesse. Łącznie Polak ma już dwa gole i trzy asysty w sześciu meczach Eredivisie. Nie licząc liczb, 23-latek gra bardzo dobrze.

Niestety Szymański nabawił się urazu, który wykluczył go z dwóch ostatnich spotkań Feyenoordu. Ale na zgrupowaniu reprezentacji Polski już będzie, normalnie ma zagrać w meczach.

CZYTAJ WIĘCEJ O SEBASTIANIE SZYMAŃSKIM:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank