Gustafsson: Wszyscy dziś wspólnie cierpieliśmy

redakcja

Autor:redakcja

04 września 2022, 21:28 • 2 min czytania

Reklama
Gustafsson: Wszyscy dziś wspólnie cierpieliśmy

Szkoleniowiec Pogoni Szczecin na konferencji prasowej podsumował mecz z Koroną Kielce.

Reklama

Zespół ze Szczecina podniósł się po bardzo słabym występie przeciwko Rakowowi Częstochowa. Szwed wiedział, jak ważne było dla drużyny dzisiejsze zwycięstwo.

– Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało nam się odbić po środowej porażce z Rakowem i poczuciu rozczarowania, które towarzyszyło nam po tym meczu. To było dziś najważniejsze, to nam się udało – powiedział Gustafsson na konferencji prasowej, cytowany przez oficjalną stronę Pogoni.

Szkoleniowiec Pogoni ocenił także postawę swoich podopiecznych w obu połowach. Przyznał, że w drugiej połowie wszyscy cierpieli, aby tylko wywieźć z Kielc trzy punkty,

– W pierwszej połowie wyglądaliśmy bardzo dobrze w każdym obszarze gry, w każdej części boiska. Po zmianie stron również prezentowaliśmy się dobrze, aż do nieuznanego po analizie VAR gola. Od tego czasu Korona była cały czas dla nas groźna, a szczególnie od strzelonego gola. My z kolei nie wyglądaliśmy już na takich, którzy mogą podwyższyć wynik. Do końca meczu wszyscy wspólnie cierpieliśmy i dawaliśmy z siebie wszystko, by wywieźć z Kielc trzy punkty. Tego dokonujemy i z tego mogę być dumny z drużyny – zakończył.

Reklama

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE: 

fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank