„Socios Górnik” i Lukas Podolski pomogli w zakupie autokaru dla akademii

redakcja

Autor:redakcja

22 sierpnia 2022, 17:50 • 2 min czytania

Reklama
„Socios Górnik” i Lukas Podolski pomogli w zakupie autokaru dla akademii

Zarząd stowarzyszenia „Socios Górnik” przeznaczył 50 tysięcy złotych na zakup nowego autokaru dla akademii klubu z Zabrza. Kibice podkreślają rolę Lukasa Podolskiego w nabyciu pojazdu.

Reklama

Stowarzyszenie wydało oficjalny komunikat, którego fragment zamieszczamy poniżej:

Akademia po przyjściu Lukasa Podolskiego do Górnik Zabrze S.A. może liczyć na jego jeszcze większe wsparcie, bez jego pomocy zakup autokaru nie byłby możliwy. Jesteśmy bardzo dumni z postawy naszej gwiazdy.
Jako Stowarzyszenie nieco odeszliśmy od dotychczasowej formy współpracy. Nie kupowaliśmy strojów czy piłek, na treningi przyszłych gwiazd zabrzańskiego klubu nie trafi też żaden inny trwały sprzęt w postaci chociażby bramek, jak to miało miejsce w poprzednich latach. Zarząd Stowarzyszenia Socios Górnik przekazał więc 50 000 złotych z składek członków Socios na zakup nowego autokaru dla Akademii. Bardzo dziękujemy kibicom Górnika Zabrze za ich wsparcie.

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ O GÓRNIKU ZABRZE:

foto. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank