Grzegorz Sandomierski trafił do Grecji

redakcja

Autor:redakcja

16 sierpnia 2022, 18:45 • 1 min czytania

Reklama
Grzegorz Sandomierski trafił do Grecji

Były bramkarz Górnika Zabrze trafił do beniaminka greckiej ekstraklasy – APO Levadiakos.

Reklama

W ubiegłym sezonie Levadiakos zdecydowanie wygrał grupę południową 2 ligi greckiej. W dwumeczu barażowym dwukrotnie pokonał 1:0 Varię, która była najlepsza w grupie północnej. Klub ten ma swoją siedzibę w niewielkim miasteczku Liwadia, na południu kraju. Zamieszkuje je nieco ponad 21 tysięcy mieszkańców.

32-letni golkiper zeszły sezon spędził między słupkami Górnika Zabrze. W barwach zespołu z Górnego Śląska. Rozegrał w nim 22 mecze, w których wpuścił 32 gole. Pięciokrotnie zachowywał czyste konto. Jego kontrakt z Górnikiem skończył się 30 czerwca 2022 roku, od tej pory bramkarz pozostawał bezrobotny.

Sandomierski w klubie spotka zawodników, którzy tak jak on doskonale znają smak ekstraklasy. Zawodnikami Levadiakosu są bowiem Michal Skvarka (ostatnio Wisła Kraków) oraz Themistoklís Tzimópoulos (kiedyś Korona Kielce).

WIĘCEJ O GÓRNIKU ZABRZE:

Reklama

fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank