Barcelona przedłużyła umowę z Nico i wypożyczyła go do Valencii

redakcja

Autor:redakcja

13 sierpnia 2022, 10:51 • 1 min czytania

Reklama
Barcelona przedłużyła umowę z Nico i wypożyczyła go do Valencii

Nico Gonzalez został nowym piłkarzem Valencii. Pomocnik został wypożyczony na rok z FC Barcelona. Jednocześnie Duma Katalonii przedłużyła umowę z zawodnikiem.

Reklama

Od kilku dni było jasne, że Nico odejdzie z Camp Nou. Młody pomocnik przyznał, że w obecnej sytuacji nie będzie otrzymywał zbyt wielu szans na grę od Xaviego Hernandeza, dlatego chce odejść na wypożyczenie, by móc dalej się rozwijać. Barca przystała na tę propozycję i oddała go na rok do Valencii. Nietoperze nie mają jednak opcji wykupu zawodnika po sezonie.

Jednocześnie Barcelona przedłużyła z 20-latkiem umowę. Nowy kontrakt Nico będzie obowiązywał do 2026 roku. Wpisano w niego również klauzulę odstępnego, którą ustalono na miliard euro.

Pomocnik trafił w szeregi Barcelony w 2013 roku. W pierwszym zespole rozegrał 36 meczów, w których zdobył dwie bramki i zanotował tyle samo asyst.

WIĘCEJ O BARCELONIE:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank