Kibice Lecha apelują o darmowe bilety na mecz z Vikingurem dla karnetowiczów

Damian Smyk

Autor:Damian Smyk

05 sierpnia 2022, 13:20 • 2 min czytania

Reklama
Kibice Lecha apelują o darmowe bilety na mecz z Vikingurem dla karnetowiczów

Po kompromitującej porażce Lecha Poznań z Vikingurem Reykjavik kibice Kolejorza apelują do klubu o to, by karnetowicze dostali darmowe wejściówki na rewanżowy mecz z Islandczykami. – Nie chcemy „akcji promocyjnych”, że czterdziesty bilet za darmo. Nie chcemy zachęty w postaci „bilet za pół ceny dla osoby, która jest pierwszy, drugi, czy szesnasty raz na meczu”. Chcemy aby Ci, który zawierzyli Wam i piłkarzom kupując karnet – mogli obejrzeć ten mecz nie wydając dodatkowych pieniędzy – piszą.

Reklama

Lech poniósł kolejną porażkę w tym sezonie – tym razem zaskakująco uległ Vikingurowi w wyjazdowym spotkaniu III rundy eliminacji do Ligi Konferencji. Atmosfera wokół klubu jest grobowa i w przeciągu kilku tygodni wspaniałe nastroje po zdobyciu mistrzostwa zostały kompletnie zamiecione.

Wobec tego kibice zaapelowali do klubu, by Lech zrekompensował w jakiś sposób swoim fanom tę wstydliwą klęskę. Fani zaapelowali, by Kolejorz dał karnetowiczom darmowe wejściówki na rewanżowe z Vikingurem. – Przed nami wyjazd do Lubina i mecz w Poznaniu o – być albo nie być „w Europie” – z Víkingurem Reykjavík. I na tym meczu chcielibyśmy się skupić. W Lubinie Kolejorz może liczyć na doping ponad półtora tysięcznej grupy kibiców. W Poznaniu, no cóż… Wiele razy czytaliśmy i analizowaliśmy ceny biletów na to spotkanie. Nie trudno jest wysnuć wniosek, że ceny są zbyt wysokie (i znów musielibyśmy użyć przekleństw), a gra zawodników pozostawia – powiedzmy sobie szczerze – BARDZO WIELE DO ŻYCZENIA (i znowu!). Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą do Klubu – o przyznanie darmowych wejściówek na ten mecz dla wszystkich posiadaczy karnetów – czytamy w apelu poznańskich fanów.

Kibice piszą, że zwłaszcza karnetowicze zasługują na taką rekompensatę. – Nie chcemy „akcji promocyjnych”, że czterdziesty bilet za darmo. Nie chcemy zachęty w postaci „bilet za pół ceny dla osoby, która jest pierwszy, drugi, czy szesnasty raz na meczu”. Chcemy aby Ci, który zawierzyli Wam i piłkarzom kupując karnet – mogli obejrzeć ten mecz nie wydając dodatkowych pieniędzy. Jesteśmy waszym 12 zawodnikiem. Tym najbardziej oddanym ale również najbardziej wymagającym. Wiemy, że w każdy meczu nasza obecność jest dla Was bardzo ważna. Ale podczas czwartkowego meczu nasze wsparcie będzie wyjątkowo potrzebne. To od Was zależy jak bardzo, i czy w ogóle jesteśmy Wam potrzebni – czytamy w oświadczeniu.

WIĘCEJ O LECHU POZNAŃ:

Reklama
Damian Smyk

Pochodzi z Poznania, choć nie z samego. Prowadzący audycję "Stacja Poznań". Lubujący się w tekstach analitycznych, problemowych. Sercem najbliżej mu rodzimej Ekstraklasie. Dwupunktowiec.

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank