Laporta: – Przekroczyliśmy budżet płacowy o 40 proc.

redakcja

Autor:redakcja

29 lipca 2022, 17:28 • 1 min czytania

Reklama
Laporta: – Przekroczyliśmy budżet płacowy o 40 proc.

Prezydent FC Barcelona Joan Laporta udzielił odpowiedzi na pytania dziennikarzy podczas tournee Blaugrany w USA. Wypowiedział się m.in. nt. sytuacji Frenkie’ego de Jonga, transferach, a także finansach. Laporta powiedział o:

Reklama

Przekroczeniu budżetu płacowego:

Znaleźliśmy się w sytuacji, w której przekroczyliśmy budżet wynagrodzeń o ponad 40 procent. Tworzymy obecnie nową strukturę finansową. Wszyscy zawodnicy muszą się do tego dostosować.

Frenkie’m de Jongu:

Chce zostać i my chcemy, żeby został. To jest najważniejsze. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby tak się stało. Oczekujemy, że zawodnik również zrobi wszystko, co możliwe, aby u nas zostać.

Reklama

Transferach:

Jules Kounde został oficjalnie naszym nowym zawodnikiem. Chciał tutaj przyjść i zgodził się nawet na niższe zarobki, niż mógłby dostać w innych miejscach. Wszyscy musimy się wysilić.

WIĘCEJ O BARCELONIE:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank