Van den Brom: Jestem zadowolony z awansu, po to tutaj przyjechaliśmy

redakcja

Autor:redakcja

28 lipca 2022, 22:39 • 1 min czytania

Reklama
Van den Brom: Jestem zadowolony z awansu, po to tutaj przyjechaliśmy

W Lechu Poznań nie było widać większego problemu z faktu, że remisem po minimalistycznej grze w rewanżu z Dinamem Batumi pogubiono punkty rankingowe. W szeregach „Kolejorza” dominuje przekonanie, że liczy się sam awans.

Reklama

 – Jestem zadowolony z awansu do kolejnej rundy, bo po to tutaj przyjechaliśmy. Jestem dumny z tego jak się zaprezentowała moja drużyna, bo dziś zobaczyliśmy zupełnie inny zespół Dinamo, grający na własnym boisku i przed własnymi kibicami. Trudniej było się zmierzyć z tą drużyną. Jestem również zadowolony z tego, że młodzi zawodnicy dostali możliwość zaprezentowania się w meczu na europejskich arenach, to będzie dla nich ważne doświadczenie w ich piłkarskiej karierze – komentował trener John van den Brom.

 – Przeszliśmy do kolejnej rundy i to jest najważniejsze, możemy wracać do domu – wtórował mu autor gola wyrównującego Alan Czerwiński.

 –  Trochę cierpliwości brakowało nam w ataku, trochę łatwych piłek zgubiliśmy. Ale celem był awans, mamy go w kieszeni, o to nam chodziło, kiedy tu przyjechaliśmy – dodawał Lubomir Satka.

Lech w następnej rundzie zmierzy się z islandzkim Vikingurem Reykjavik.

Reklama

WIĘCEJ O LECHU POZNAŃ:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank