Zwycięski debiut Djurdjevicia w Śląsku

Damian Smyk

Autor:Damian Smyk

18 czerwca 2022, 14:29 • 1 min czytania 11 komentarzy

Ivan Djurdjević miał okazję po raz pierwszy poprowadzić drużynę Śląska Wrocław. Tylko w meczu sparingowym, ale to wciąż debiut. Wrocławianie pokonali 3:1 GKS Tychy.

Nowy trener Śląska wystawił dwa różne składy na obie połowy. W wyjściowej jedenastce na pierwszą część spotkania znaleźli się m.in. debiutujący Koczkowski, grający z opaską kapitana Schwarz czy Dennis Jastrzembski. Do przerwy to jednak tyszanie prowadzili po strzale Rumina. Po przerwie na boisku zameldowali się chociażby Bejger, Olsen czy Exposito.

Tuż po wznowieniu gry wyrównująca bramkę zdobył Hyjek, który wykorzystał błąd defensywy GKS-u. W 67. minucie Samiec-Taler pokonał Jałochę, a w końcówce meczu Exposito wykorzystał rzut karny i ustalił wynik starcia.